Kayra Grup Interaktif Pazarlama Zirvesinde

“Pazarlama Interaktifliktir” sloganı ile yola çıkan Interaktif Pazarlama Zirvesi 2011 bu sene de Pazarlama profesyonelleri, marka yöneticileri ve akademisyenler için eğitici ve yol gösterici bir konferans olmuştur.

 

Pazarlama sektörü profesyonelleri, ajans yöneticileri ve fikir önderleriyle gün boyu süren paralel oturumlarda interaktif pazarlamanın markaların, tüketicilerin hayatına nasıl yansıdığını, iş yapış biçimlerimizi nasıl şekillendirdiği tartışıldı. Konferansın fuaye alanında diğer seçkin ve digital pazarlama konusunda hizmet veren firmalarla birlikte

KayraGrup da stand kurarak tanıtım gerçekleştirmiştir. Promosyon malzemesi olarak kendi logoları ve web siteleri baskılı Zeka Küpü ve tanıtım CD’leri dağıtmışlardır. Digital Pazarlama konusunda aktif olarak yenilikler isteyen katılımcılara duvarda interaktif oyunlar oynatılmıştır. İnsan vücudu ile yön alan oyunlarda araba yarışı, sepetten logo toplama, balon patlatma oyunlarını deneyen katılımcılar hem KayraGrup standında firma hakkında bilgiler alıp hem de eğlenceli vakit geçirmişlerdir.

Yorum Yaz

Site Kurulum | Interkey