Philips için hazırladığımız “IŞIĞIMIZ HİÇ SÖNMESİN” kampanyası

Philips “IŞIĞIMIZ HİÇ SÖNMESİN” kampanyası için hazırladığımız yılbaşı ağaç ve tüm philips ürünleri tanıtım standlarını İstanbul Palladium AVM’de keyifli kurulum aşamalarını sizinle paylaşmak istedik.

Facebook üzerinden yüksek katılım oranı ile aydınlanan ağaç ile yorgunluk ve bekleyiş büyük bir mutluluğa dönüştü.

Palladium AVM’de tam 608 PHILIPS LED tasarruflu ampul ile donatılmış ağaç; ışığını Facebook ve Twitter’daki takipçilerimizin yaptığı paylaşımlardan toplanan enerjilerden alıyor.

Sayfamızı beğenerek arkadaşı ile paylaşan; sevdiklerine yılbaşı mesajı gönderen ve Twitter’da kampanyamızı duyuran takipçilerimiz; topladıkları Watt puanları ile hem ağacın gün boyu ışıl ışıl kalmasını sağlıyor; hem de her gün birbirinden güzel ve tasarruflu ürünlerimizden birini ödül olarak kazanma şansını elde ediyor.

Takipçilerden gelen enerji değerleri özel bir yazılım ile ağaca aktarılarak aydınlatma seviyesini değiştiriyor. Üstelik, katılımcılar ağaçtaki değişimi kamera aracılığı ile Facebook üzerinden an be an canlı olarak da izleyebiliyor.

Palladium AVM’deki ziyaretçilerimiz ise; ay boyunca en yeni ve en tasarruflu ürünlerimizin sergilendiği PHILIPS evini gezerek bilgi alabiliyor; dilerlerse stand’ta görüp beğendikleri ürünlerimize AVM içindeki satış noktalarımızdan %20’ye varan oranlarda indirimle sahip olabiliyor!

Siz de kampanyamıza katılın; sevdiklerinize duyurun; hem yeni yılda yeni umutlara bizimle birlikte bir ışık yakın hem de sevdiklerinize güzel bir PHILIPS ürünü kazanmanın yolunu açın!

Kampanyamıza emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımız ve tedarikçi ekiplerimize teşekkür ediyor; yeni yılda hep birlikte daha iyiye diyor ve tekrar ediyoruz:

“IŞIĞIMIZ HİÇ AMA HİÇ SÖNMESİN!” J

http://apps.facebook.com/philipsyilbasiagaci/

 

Yorum Yaz

Site Kurulum | Interkey